About

Witam na moim blogu!

Mam na imię Agnieszka i na co dzień pracuję w firmie meblarskiej.
Pasję do remontowania i zmieniania rzeczywistości „odziedziczyłam” po rodzicach, którzy w czasach „kiedy nie było nic” zawsze samodzielnie zmieniali miejsce, w którym mieszkaliśmy – w dom.

Największa satysfakcja płynie z kreatywnych projektów, które mogę zrealizować niewielkim kosztem. Moją misją jest więc realizowanie moich projektów (jak to dumnie brzmi! :)) jak najmniejszym nakładem kosztów w sposób, który odda moją osobowość. Także od czasu do czasu będą się pojawiały inspiracje, stylizacje biznesowe oraz motywacja do aktywności fizycznej.

Początkowo nie było moim zamiarem pisanie bloga, aczkolwiek po kilku miesiącach wahań znalazłam się w miejscu i w czasie, gdy po raz pierwszy kliknęłam przycisk „opublikuj”. Uznałam, że skoro i tak wdrażam w życie swoje pomysły, to równie dobrze mogę prowadzić pewnego rodzaju ich dokumentację.

Wierzę w to, że zawsze można znaleźć mniej kosztowne rozwiązania dla rzeczy, które w inny sposób byłyby dla nas nieosiągalne – takie wyzwanie budzi we mnie kreatywność. Nie ma rzeczy niemożliwych i niewykonalnych.

Chciałabym motywować kobiety do samodzielnego przekształcania otoczenia, w którym się znajdują, aby z dumą mogły powiedzieć, że „żaden mężczyzna nie został wykorzystany do realizaji tego projektu”, a facetów do przypomnienia sobie jaką satysfakcję daje „praca fizyczna” po całym dniu w biurze.

Nie mam zapędów na globalną dominację, dlatego zawartość będzie odzwierciedlała mój osobisty styl. Jeżeli spodoba się i Tobie – to super!

Wiedz więc, że to, że czytasz teraz mojego bloga jest dla mnie niesamowitą zachętą do dalszego działania, a każdy komentarz nieoceniony (oczywiście z konstruktywną krytyką :)).

Dziękuję, że do mnie zajrzałaś/łeś. Jeżeli podoba Ci się zawartość bloga, zasubskrybuj go, dodaj do ulubionych lub znajdź mnie na Facebooku (www.facebook.com/FreestyleInStyle) i obserwuj jakie pomysły zrealizowałam.

myname

Reklamy

2 uwagi do wpisu “About

Share your thoughts with me:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s